Akcja Sakrament za Powołania

19 kwietnia 2024

Kochani!

W Niedzielę Dobrego Pasterza, 21 kwietnia oraz z okazji Tygodnia Modlitw o Powołania (21-27 kwietnia) Duszpasterstwo Powołań wraz z Seminarium TChr wprowadza akcję SAKRAMENT ZA POWOŁANIE. Zapraszamy Was serdecznie do podjęcia szczególnej modlitwy za powołanych do naszego Zgromadzenia, rozsianych po całym świecie. Choć raz w miesiącu ofiarujcie w ich intencji przyjętą Komunię św., Spowiedź św., uczestnictwo we Mszy św.

To bardzo prosty, ale też bardzo skuteczny wkład modlitewny w akcję powołaniową, ponieważ w Towarzystwie Chrystusowym dla Polonii Zagranicznej do służby przyjmuje nasz Wódz i Pan – JEZUS CHRYSTUS KRÓL.

Akcja rozpowszechniana jest w naszych parafiach na całym świecie. Promujemy naszą propozycję modlitewną poprzez plakaty akcji w parafialnych gablotkach oraz spotkania naszych Kleryków z wiernymi w Niedzielę Dobrego Pasterza i podczas Majówki – tam, gdzie Klerycy będą opowiadać swoje świadectwa powołania. Klerycy wezmą ze sobą też wizytówki-przypominajki naszej akcji. Duszpasterz powołań o akcji będzie opowiadał też podczas trwającego nieustannie maratonu powołaniowego – wszędzie, gdzie pojedzie.

Dziękujemy Wam serdecznie za wszystkie modlitwy i zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci!