Plakat spotkania SFM Kana we Francji 12-14 maja

4 maja 2023

Kolejne Spotkanie Formacyjne Młodych KANA we Francji odbędzie się w dniach 12-14 maja w ośrodku Polskiej Misji Katolickiej La Ferté-sous-Jouarre w okolicach Paryża. Temat spotkania Kierunek: Niebo! Prowadzić je będzie ks. Vitalij Melnyk SChr, moderator SFM Kana.

W tym samym czasie w Polsce, 13 maja w Brojcach, odbędzie się kolejne spotkanie SFM Góra Tabor. Natomiast niecałe dwa tygodnie temu, w dniach 21-23 kwietnia, odbyło się w Niemczech kolejne spotkanie SFM Emaus, pod hasłem Święty to Inny, które tym razem prowadził ks. Sylwester Marzec SChr, posługujący na co dzień w polonijnej parafii w Leverkusen.

Przed nami też drugie spotkanie SFM Barka dla młodzieży Dekanatu Morskiego Archidiecezji Gdańskiej, które organizuje ks. Robert Ozimkiewicz SChr w sobotę, 27 maja. Nie przestajemy więc działać w całej Europie! Dużymi krokami zbliża się czerwcowy finał naszych spotkań młodzieży w Mórkowie – SFM Góra Tabor, 26-30 czerwca 2023 r. Informacje o haśle spotkania i zaproszonych gościach ukazują się na stronie FB tego wydarzenia.