Kongres Liturgicznej Służby Ołtarza 20-22 sierpnia 2020 rok – ONLINE

5 lipca 2020

Króluj nam Chryste – zawsze i wszędzie!

20-22 sierpnia 2020 rok – zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów, ceremoniarzy i animatorów, którzy kochają Chrystusa obecnego w Eucharystii do udziału w Kongresie LSO 2020. Chcemy przede wszystkim umocnić swoją wiarę w obecność Pana Jezusa w Największym z Sakramentów oraz pogłębić wiedzę na temat Mszy świętej. 

Hasło naszego spotkania nawiązuje do przeżywanego w Kościele roku liturgicznego: „Eucharystia daje życie”.

Bierzemy pod uwagę niepewną sytuację epidemiologiczną, dlatego w tym roku wyjątkowo, przez trzy dni, będziemy się spotykać dzięki transmisji online na naszym kanale YouTube Akcja Powołań. W ten sposób możemy dotrzeć do wszystkich zainteresowanych.

Każdy dzień zaczniemy od transmisji Mszy świętej. Przygotowaliśmy również ciekawe konferencje, wykłady, spotkania poświęcone Eucharystii oraz czas na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.

Zachęcamy do zgłaszania swojego uczestnictwa na adres: powolania@chrystusowcy.pl lub przez Facebook: @kongresSL lub @chrystusowcypl. Dla każdej zgłoszonej osoby przygotowaliśmy specjalne materiały oraz certyfikat na zakończenie Kongresu.